• 24.08.2022r. ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

• Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie,

informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Publicznej Szkole Podstawowej w Radziechowicach odbędzie się o  godzinie 9:00.

Dowóz uczniów:

BUS:

- 8:15 – Ładzice

- 8:17 – Ładzice (przystanek za stacją paliw)

- 8:25 – Brodowe

- 8:35 – PSP Radziechowice (szkoła)

Odwóz uczniów:

Autobus szkolny:

10:20 – Brodowe – Ładzice

• 22.08.2022 “Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo”

• Zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce właśnie ruszyły.

“Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na naszych uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 3 do 25 września 2022 roku.