• 14.07.2023 r. KREATYWNE PRZEDSZKOLAKI

• Nasze Smerfy i Jeżyki jeszcze w trakcie trwania roku przedszkolnego skrupulatnie zaplanowały sobie wakacje. Maluchy rozpoczęły lipiec od odpoczynku nad morzem, gdzie dotarły kolorowym pociągiem zrobionym z klocków. Słońce, piasek, ciepła woda, zimne lody, rejs żaglówkami po spokojnym Bałtyku - czy można chcieć czegoś więcej, by dobrze odpocząć? Okazuje się, że dopełnieniem wakacyjnej podróży były aktywności sportowe, integracyjny piknik oraz zajęcia artystyczne z farbami i pędzlami w roli głównej. Czy był czas na nudę? Absolutnie, ponieważ nasze Smerfy i Jeżyki są tak kreatywne, że nie wiedzą, czym ona jest!

Zobaczcie sami, co przez ostatnie dwa tygodnie działo się u naszych maluchów- więcej zdjęć na FB.

O wszystkie atrakcje i fotorelację zadbały p. Sylwia Barańska i p. Monika Kaczmarek.

• 3.07.2023 r. WYNIKI EGZAMINU

• Uczniowie klasy VIII poznali dziś wyniki egzaminu z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Kto zdobył najwięcej punktów? Oto NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH w roku szkolnym 2022/2023:

1. Klaudia Dryja - 95%,

2. Marta Łysik - 91%,

3. Cyprian Kowalik - 85%.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

• 30.06.2023 r. WAKACYJNY TYDZIEŃ Z ŻYCIA PRZEDSZKOLAKÓW

• Wakacje trwają w najlepsze, ale nasze Smerfy i Jeżyki przez ostatni tydzień nie odpoczywały. W przedszkolu tyle się działo, że maluchy nie miały chwili na nudę! Oprócz zajęć plastyczno-technicznych, podczas których powstały piękne prace, dzieci uczestniczyły w warsztatach małego fizyka, sprawdzając właściwości różnych przedmiotów. Przedszkolaki wykorzystały też piękną pogodę i zorganizowały zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, które zakończyły wspólnym piknikiem.

fot. Sylwia Barańska, Monika Kaczmarek