Strona główna
25.06.2026 r. NAJBARDZIEJ AKTYWNE KLASY
Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski ,,Najbardziej Aktywna Klasa", którego celem było promowanie aktywności uczniów, zaangażowania w życie szkoły oraz dbania o porządek i estetykę klas. W tym roku zwycięzcami konkursu w kategorii uczniów młodszych zostały klasy I, II i III, a w kategorii starszych uczniów - klasa VIII. W nagrodę uczniowie wybrali się na spacer, podczas którego odwiedzili plac zabaw oraz udali się na pyszne lody. Serdecznie gratulujemy zwycięskim klasom i dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w konkursie.
24.06.2026 r. WSPOMNIENIA I WYRÓŻNIENIA
Na dwa dni przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego klasa ósma wraz z rodzicami zaprosiła naszą społeczność do sali parkietowej na pożegnalne spotkanie. Poprowadziła je Maja Saternus. Uczniowie zaprezentowali materiał zmontowany przez Zuzannę Kuśmierz na zajęciach fotograficzno-reporterskich. Filmowe wspomnienia ósmoklasistów wywołały wiele radości, a przedszkolaki głośno wyrażały rozczarowanie tym, że były zbyt krótkie. Kolejna prezentacja dotyczyła historii klasy – od beztroskich czasów Smerfów po egzamin ósmoklasisty. Pani dyrektor Beata Konstańczyk-Bartnik podsumowała tę część spotkania, nawiązując do słów cytowanego przez uczniów Stephena Hawkinga: „Pamiętajcie zatem, aby kierować wzrok ku gwiazdom, a nie – patrzeć na własne stopy”.
23.06.2026 r. OSEhero
Co to jest OSEhero? To projekt w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, w którym nauczyciele z całej Polski (niezależnie od nauczanego przedmiotu) zdobywają wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci, a następnie przekazują ją swoim uczniom, innym nauczycielom i rodzicom.
14.06.2026 R. GWIAZDECZKI NA PODIUM
Za nami niesamowite rozgrywki, w których główne role odegrały uczennice z klasy V i VI. Choć pogoda płatała figle, było deszczowo i zmiennie, a krople co rusz kapały na czoło, to na boisku atmosfera była gorąca. Nic nie było w stanie popsuć humoru i ducha walki naszym młodym zawodniczkom! W dzisiejszym wielkim turnieju wzięło udział łącznie aż 25 drużyn z 4 województw. Rywalizacja była ogromna, a poziom niezwykle wyrównany.
14.06.2026 r. SUKCES KORNELII I JULII
Kornelia Szczepaniak i Julia Klimczyk brały udział w XXXII Pucharze Polski Polskiego Związku Tańca Sportowego w Radzyminie i wraz ze swoim zespołem - Akademia Tańca i Sportu "Mass- Team"- wywalczyły I miejsce!!!
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych