Strona główna

          • 26.06.2026 r. UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

            W piątek 26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Swym przybyciem zaszczycili nas p. Ewelina Lis, Wójt Gminy Ładzice, p. Piotr Wojciechowski, Kierownik Centrum Usług Wspólnych, oraz Ksiądz Proboszcz Szczepan Wylaź. Uczniowie kończący szkołę wkroczyli do sali w rytmie tradycyjnego poloneza, który zrobił na zgromadzonych (nawet tych najmłodszych) ogromne wrażenie. Następnie – w obecności nauczycieli i pracowników szkoły, rodziców, uczniów i przedszkolaków - p. Dyrektor Beata Konstańczyk-Bartnik odebrała od ósmoklasistów ślubowanie absolwentów. Później uczniowie krótko podsumowali wspólnie spędzone lata i złożyli podziękowania, a następnie przyszedł czas na wręczenie im świadectw, w tym trzech – z wyróżnieniem. Rodzice otrzymali natomiast listy gratulacyjne oraz pamiątkowe dyplomy za zaangażowanie w życie szkoły.

          • 25.06.2026 r. NAJBARDZIEJ AKTYWNE KLASY

            Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski ,,Najbardziej Aktywna Klasa", którego celem było promowanie aktywności uczniów, zaangażowania w życie szkoły oraz dbania o porządek i estetykę klas. W tym roku zwycięzcami konkursu w kategorii uczniów młodszych zostały klasy I, II i III, a w kategorii starszych uczniów - klasa VIII. W nagrodę uczniowie wybrali się na spacer, podczas którego odwiedzili plac zabaw oraz udali się na pyszne lody. Serdecznie gratulujemy zwycięskim klasom i dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w konkursie.

          • 24.06.2026 r. WSPOMNIENIA I WYRÓŻNIENIA

            Na dwa dni przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego klasa ósma wraz z rodzicami zaprosiła naszą społeczność do sali parkietowej na pożegnalne spotkanie. Poprowadziła je Maja Saternus. Uczniowie zaprezentowali materiał zmontowany przez Zuzannę Kuśmierz na zajęciach fotograficzno-reporterskich. Filmowe wspomnienia ósmoklasistów wywołały wiele radości, a przedszkolaki głośno wyrażały rozczarowanie tym, że były zbyt krótkie. Kolejna prezentacja dotyczyła historii klasy – od beztroskich czasów Smerfów po egzamin ósmoklasisty. Pani dyrektor Beata Konstańczyk-Bartnik podsumowała tę część spotkania, nawiązując do słów cytowanego przez uczniów Stephena Hawkinga: „Pamiętajcie zatem, aby kierować wzrok ku gwiazdom, a nie – patrzeć na własne stopy”.

          • 23.06.2026 r. OSEhero

            Co to jest OSEhero? To projekt w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, w którym nauczyciele z całej Polski (niezależnie od nauczanego przedmiotu) zdobywają wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci, a następnie przekazują ją swoim uczniom, innym nauczycielom i rodzicom.

          • 14.06.2026 R. GWIAZDECZKI NA PODIUM

            Za nami niesamowite rozgrywki, w których główne role odegrały uczennice z klasy V i VI. Choć pogoda płatała figle, było deszczowo i zmiennie, a krople co rusz kapały na czoło, to na boisku atmosfera była gorąca. Nic nie było w stanie popsuć humoru i ducha walki naszym młodym zawodniczkom! W dzisiejszym wielkim turnieju wzięło udział łącznie aż 25 drużyn z 4 województw. Rywalizacja była ogromna, a poziom niezwykle wyrównany.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • Odnośnik: https://www.szkolnyklubsportowy.pl/
      • Odnośnik: https://www.trzezwyumysl.pl/
      • Odnośnik: https://www.programdlaszkol.org/
      • Odnośnik: https://iteatr.tvp.pl/
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Niedziela 28.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych